:. نرم افزار های اندروید .: sajjad.gh tag:http://anty-viros.mihanblog.com 2015-03-04T17:33:39+01:00 mihanblog.com دانلود QualityTime – My Digital Diet v1.2.0 برنامه مدیریت بر روی برنامه های گوشی 2015-02-22T08:07:10+01:00 2015-02-22T08:07:10+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/324 سجاد قائمی پور کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلیQualityTime – My Digital Diet نام نرم افزاری بسیار کاربردی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید مدت زمان کارکردتان را با گوشی و هر برنامه از گوشی را بفهمید. استفاده از گوشی و تبلت های هوشمند این روزها بسیار افزایش یافته است و کسانی که از این دیوایس های هوشمند استفاده می کنند همیشه به هر بهانه ای هم که شده، سری در گوشی شان می کشند و عادت دارند تا با آن سرگرم شوند. این کار بدون شک ضررهای بسیار زیادی برای افراد خواهد داشت که در بلند م کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

QualityTime – My Digital Diet نام نرم افزاری بسیار کاربردی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید مدت زمان کارکردتان را با گوشی و هر برنامه از گوشی را بفهمید.

QualityTime--My-Digital-Diet

 

استفاده از گوشی و تبلت های هوشمند این روزها بسیار افزایش یافته است و کسانی که از این دیوایس های هوشمند استفاده می کنند همیشه به هر بهانه ای هم که شده، سری در گوشی شان می کشند و عادت دارند تا با آن سرگرم شوند. این کار بدون شک ضررهای بسیار زیادی برای افراد خواهد داشت که در بلند مدت این عوارض خود را نشان خواهند داد. البته این مشکل تنها در بین افراد بزرگسال وجود دارد و شاهد آن هستیم که این روزها تبلت و گوشی ها جای خود را در میان کودکان نیز باز کرده اند. شاید شما نیز جزوء والدینی باشید که برای فرزندان خود تبلت خریداری کرده اید اما از بابت مدت زمان بسیار زیادی که فرزندان شما صرف بازی کردن با آن می کند نگران هستید و به ستوه آمده اید. اما آیا تا به حال می دانستید که برای حل این مشکل نیز روش هایی وجود دارد؟

QualityTime – My Digital Diet نام نرم افزاری از سوی کمپانی نرم افزاری ZeroDesktop Inc می باشد که برای گوشی و تبلت های اندروید عرضه شده است. این نرم افزار می تواند کاری کند تا کودکانتان و حتی خود شما مدت زمان محدودی از دیوایس خود استفاده کنید. شما می توانید برای این نرم افزار مدت زمان خاصی را در نظر بگیرید تا بعد از آن با استفاده از هر برنامه ای، به شما اخطار داده شود تا استفاده از دیوایس خود را کنار بگذارید. در نرم افزار QualityTime – My Digital Diet این عمل در دو حالت مختلف انجام می شود که یکی از آنها “حالت زنگ تفریح” و حالت دیگر “نمایه اخطار” نام دارد. در حالت زنگ تفریح، هنگامی که شما بعد از مدت زمان مشخص شده با گوشی کار کردید گوشی به صورت خودکار محدود خواهد شد و نمی توانید به برخی از بخش های آن ( که قبل از تعیین کرده اید) دسترسی داشته باشید و بعد از تمام زنگ تفریح ( مدت زمان دلخواه) باز هم استفاده از گوشی آزاد خواهد شد و شما می تواند از گوشی تان استفاده کنید. در حالت اخطار، بعد از این که مدت زمان مشخص شده به پایان برسد با استفاده از آلارم به شما هشدار داده خواهد شد که البته شما می توانید کار کردن با تبلت یا گوشی را ادامه دهید و به آن اخطار بی توجه باشید!

همانطور که در ابتدای مطلب نیز ذکر شد، با استفاده از QualityTime – My Digital Diet می توانید علاوه بر قابلیت مذکور، همچنین مدت زمانی که از گوشی و برنامه های نصب شده در گوشی استفاده کرده اید را مشاهده کنید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا مدت زمان صرف شده برای هر برنامه یا بازی که در گوشی نصب شده است را مشاهده کنید. به همراه این شما می توانید جزئیاتی کامل از عملکرد مذکور را مشاهده کنید. قابلیت مشاهده فعالیت تا 6 ماه گذشته در صورت ساخت اکانت کاربری نیز برای کاربران فراهم شده است. شما می توانید تاریخچه کارکرد خود را در سرویس های ابری مختلف ذخیره کنید.

ویژگی ها:

 • دارا بودن TimeLine برای گوشی هوشمند شما:

این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا در یک صفحه TimeLine (مشابه صفحه فیس بوک) مدت زمانی که از گوشی تان استفاده کرده اید را مشاهده کنید. صفحه ای که برنامه QualityTime – My Digital Diet به شما جزئیات و مدت کارکرد را نمایش خواهد داد دارای اینترفیسی بسیار زیبا و جذاب می باشد و در ان می توانید تمام جزئیات را به خوبی مشاهده کنید. شما می توانید با حرکت کردن در میان این صفحه تمام کارهایی که از اول روز تا پایان شب را انجام داده اید، به صورت کامل همراه با جزئیات مشاهده کنید. شما با استفاده از حرکت انگشت قادر خواهید بود تا صفحات را ورق زده و روزهای قبلی یا بعدی را مشاهده کنید.

 • کشف عادت های دستگاه هوشمند شما:

- قابلیت نمایش دادن لیستی از برنامه هایی که در طول مدت هفته بیشترین استفاده را از آنها داشته اید. در این بخش تعداد دفعاتی که از هر اپلیکیشن استفاده کرده اید را نیز مشاهده خواهید کرد.

- قابلیت مشاهده کردن مدت زمان استفاده از یک اپلیکیشن در تاریخی خاص

- قابلیت مشاهده کامل تاریخچه کارکرد مربوط به هر برنامه تنها با یک بار لمس کردن آن

 • مدیریت عادات دیجیتالی خود:

پخش هشدار: در این حالت هنگامی که شما پیش از زمان تعیین شده از گوشی خود استفاده کنید، برنامه شروع به زنگ زدن خواهید کرد تا شما متوجه این قضیه شده و در صورتی که بخواهید گوشی تان را کنار بگذارید.

زنگ تفریح: این حالت برای شما هیچ حق انتخابی باقی نخواهد گذاشت و بیشتر برای کودکان شما مناسب است. در این حالت هنگامی که از مدت زمان تعیین شده، بیشتر از گوشی تان استفاده کنید، گوشی به صورت اتوماتیک محدود خواهد شد و شما به آن دسترسی کامل نخواهید داشت.

مشاهده لیست تغییرات

1.2.0
Major update!
- Integration with IFTTT to provide many valuable if-this-then-that recipes that lets you set personalized alerts with your favorite online services or Internet of Things (IoT) when you exceed your device usage limit. Learn more at www.qualitytimeapp.com/ifttt - Added German and Spanish language support (thanks to Patrick P. and Javier O.)
-Many bug fixes

]]>
دانلود Late Again v1.0.01638 بازی بازم دیر شد برای اندروید 2015-02-22T08:02:58+01:00 2015-02-22T08:02:58+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/323 سجاد قائمی پور جدیدترین نسخه بازی Late Again اندرویدبازی Late Again یک بازی جالب و دوست داشتنی در سبک بازی های RUN می باشد . در این بازی شما اواخر دنبال کار میگشتید که یک کار متناسب پیدا کرده اید. اما حالا شما برای کار دیر کرده اید و رئیس شما از دیر ماندن کارگرانش عصبانی می شود. شما باید فایل ها و کاغد هایی که سر راه شما هستند را جمع آوری کنید بلکه با استفاده از آن ها رئیس خودتان را گول زدید و به کار خود برگشتید! در این بازی مهارت های بدلکاری شما به چالش کشیده خواهد شد!در ب جدیدترین نسخه بازی Late Again اندروید

بازی Late Again یک بازی جالب و دوست داشتنی در سبک بازی های RUN می باشد . در این بازی شما اواخر دنبال کار میگشتید که یک کار متناسب پیدا کرده اید. اما حالا شما برای کار دیر کرده اید و رئیس شما از دیر ماندن کارگرانش عصبانی می شود. شما باید فایل ها و کاغد هایی که سر راه شما هستند را جمع آوری کنید بلکه با استفاده از آن ها رئیس خودتان را گول زدید و به کار خود برگشتید! 
در این بازی مهارت های بدلکاری شما به چالش کشیده خواهد شد!
در بازی Late Again شما دیک مکان کثیف و به هم ریخته باید با دویدن، پرش و یا سر خوردن در راه از برخورد به موانع جلوگیری کنید موانعی مانند: سطل، کابینت و مبلمان ها و دیگر . پس مراقب خودتان باشید!

Late Again[APKTOPS.ir]

ویژگی های بازی Late Again :

 • 30 سطح مختلف که به 5 قسمت تقسیم شده است
 • دارای تکه های پازل مختلف برای جمع آوری
 • گیم پلی جذاب و دوست داشتنی

بازی Late Again در گوگل پلی دارای امتیاز 4.6 از 5.0 می باشد که تا به این لحظه 100 – 50 بار دانلود شده است. 


آموزش نصب بازی های اندروید:

اگر بازی بدون دیتا بود:
کافیست بازی را نصب کرده و آن اجرا کنید.
اگر بازی داری دیتا بود:
بازی را نصب کنید و سپس پوشه دیتای آن را در صورتی که از نوع Obb بود در مسیرSDcard/Android/Obb و در غیر این صورت در مسیر SDcard/Android/Data کپی کنید.

نکات مهم:

 • در بازی هایی که دارای 4 نسخه Adreno,PowerVR,Mali,Tegra هستند باید نسخه متناسب با پردازنده گرافیکی گوشی خود را دانلود کنید.
 • هنگام اجرای بازی ها زبان دستگاه اندرویدی خود را بر روی انگلیسی قرار دهید.
 • نسخه های مود شده بازی ها دارای پول بی نهایت و ... هستند.
 • در صورت وجود ارور لایسنس، جهت رفع آن می توانید از برنامه لاکی پچر استفاده کنید.
 • حجم فایل:34.89 مگابایت
 • نیازمند اندروید:2.3.3+
 • دانلود فایل نصبی
]]>
Pixerist FX – Photo Editor 2015-02-22T07:52:51+01:00 2015-02-22T07:52:51+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/322 سجاد قائمی پور                              Pixerist FX – Photo Editor یک برنامه ویرایش تصویر است که تعداد زیادی افکت جالب را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید تصاویر جادویی خلق کنید. می‌توانید چند فیلتر مختلف را به یک تصویر اعمال کرده و افکت‌هایی غیرعادی و شگفت‌انگیزی ایجاد کنید. ترکیب افکت‌ها، فیلترها و قاب‌های متنوع به شما امکان می‌دهد هزاران فیلتر سفارشی بسازید.ویژگی‌ها:به اشتراک‌گذاری بر روی شبکه‌های اجتماعی توییتر،

                             Pixerist

Pixerist FX – Photo Editor یک برنامه ویرایش تصویر است که تعداد زیادی افکت جالب را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید تصاویر جادویی خلق کنید. می‌توانید چند فیلتر مختلف را به یک تصویر اعمال کرده و افکت‌هایی غیرعادی و شگفت‌انگیزی ایجاد کنید. ترکیب افکت‌ها، فیلترها و قاب‌های متنوع به شما امکان می‌دهد هزاران فیلتر سفارشی بسازید.

ویژگی‌ها:

به اشتراک‌گذاری بر روی شبکه‌های اجتماعی توییتر، فیسبوک، اینستاگرام، Tumblr و pinterest

قابلیت استفاده از نسبت‌های تصویر ۱در۱، ۱۶در۹، ۳در۴

نمایش تأثیرات افکت‌ها به صورت تمام صفحهپیش نیاز : اندروید 2.3 و بالاتر 
حجم : 13.18 مگابایت 

دانلود با لینک مستقیم

]]>
دانلود Help Me Jack: Atomic Adventure v1.2.5 بازی به من کمک کن جک: حادثه ی هسته ای برای اندروید 2015-02-22T07:47:12+01:00 2015-02-22T07:47:12+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/321 سجاد قائمی پور جدیدترین نسخه بازی Help Me Jack: Atomic Adventure  اندرویدبازی Help Me Jack: Atomic Adventure یک بازی ماجراجویی و زیبا می باشد که دارای شخصیت های مختلفی است و مراحل زیبا و دوست داشتی را داراست. این بازی دارای گرافیک فوق العاده زیبا و 3D می باشد . داستان قسمت Atomic Adventure بازی Help Me Jack از این قرار می باشد که ذرات رادیواکتیو در جهان پخش شده است و سربازان و مسافران در عصر این ذرات هیولا شده اند. شما باید یک تیم قدرت مندی تشکیل دهید و برای نجات جهان تمام تلاش خود را انجام دهید.شما نیاز جدیدترین نسخه بازی Help Me Jack: Atomic Adventure  اندروید

بازی Help Me Jack: Atomic Adventure یک بازی ماجراجویی و زیبا می باشد که دارای شخصیت های مختلفی است و مراحل زیبا و دوست داشتی را داراست. این بازی دارای گرافیک فوق العاده زیبا و 3D می باشد . داستان قسمت Atomic Adventure بازی Help Me Jack از این قرار می باشد که ذرات رادیواکتیو در جهان پخش شده است و سربازان و مسافران در عصر این ذرات هیولا شده اند. شما باید یک تیم قدرت مندی تشکیل دهید و برای نجات جهان تمام تلاش خود را انجام دهید.
شما نیاز به ساخت یک مقر علمی و تخیلی را دارید که به شما کمک کند مهارتهای جدیدی برای شما بیابد، تحقیق فن آوری های جدید، و زره های جدیدی بسازید.

Help Me Jack2[APKTOPS.ir]

ویژگی های بازی Help Me Jack: Atomic Adventure :

دارای مراحل ماجراجویی که دارای بیش از 200 سطح می باشد
گیم پلی اعتیاد آور
گرافیک فوق العاده زیبا و 3D
دارای سلاح های مختلف

بازی Help Me Jack: Atomic Adventure در گوگل پلی دارای امتیاز 4.4 از 5.0 می باشد که تا به این لحظه 500,000 – 1,000,000 بار دانلود شده است

آموزش نصب در ادامه مطلب

]]>
نرم افزار طراحی انواع تصاویر کلاژ Pic Collage 3.9.5 2014-08-21T10:43:11+01:00 2014-08-21T10:43:11+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/317 سجاد قائمی پور یک واژه ی فرانسوی است که به فرمی از هنر گفته می شود که از به هم چسباندن و مرتبط ساختن تکه های اشیائی همچون کاعذ، تکه های روزنامه، عکس و غیره بر روی یک سطح پدید می آید . Pic Collage برنامه ای است که می تواند به شما کمک کند تا نسبت به ساخت آلبوم های منحصر به فرد، تصاویر کلاژ ، دعوت نامه ، پوستر ، تقویم و کارت پستال اقدام کنید. این برنامه ۱۰ میلیون طرفدار در سراسر جهان داشته و از سرعت خوبی برخوردار است و علاوه بر آن، انجام عملیات ها به شکلی بسیار ساده و با لمس کردن انجام خواهد شد. بر

یک واژه ی فرانسوی است که به فرمی از هنر گفته می شود که از به هم چسباندن و مرتبط ساختن تکه های اشیائی همچون کاعذ، تکه های روزنامه، عکس و غیره بر روی یک سطح پدید می آید . Pic Collage برنامه ای است که می تواند به شما کمک کند تا نسبت به ساخت آلبوم های منحصر به فرد، تصاویر کلاژ ، دعوت نامه ، پوستر ، تقویم و کارت پستال اقدام کنید. این برنامه ۱۰ میلیون طرفدار در سراسر جهان داشته و از سرعت خوبی برخوردار است و علاوه بر آن، انجام عملیات ها به شکلی بسیار ساده و با لمس کردن انجام خواهد شد. برای مثال تغیر سایز عکس ها با کشیدن انگشت بر نمایشگر، چرخاندن آنها با دو انگشت، حذف عکس ها با یک تلنگر زدن و … به راحتی انجام می شود. لطفاً توجه داشته باشید برای اجرای این برنامه به اندروید ۲.۳ و بالاتر نیاز دارید.

 

Pic Collage 3.9.5 نرم افزار طراحی انواع تصاویر کلاژ Pic Collage 3.9.5 – اندروید

 

password نرم افزار طراحی انواع تصاویر کلاژ Pic Collage 3.9.5 – اندرویدرمز فایل: www.downloadha.com

download نرم افزار طراحی انواع تصاویر کلاژ Pic Collage 3.9.5 – اندروید لینک دانلود – ۱۹ مگابایت | لینک کمکی

]]>
نرم افزار اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز BlueStacks App Player v0.8.12 Build 3119 Beta 1 2014-08-21T10:42:04+01:00 2014-08-21T10:42:04+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/316 سجاد قائمی پور مطمئناً شما هم جزء کسانی هستید که شاید دلتان بخواهد آندروید را بر روی لپ تاپ یا PC خود تست کنید! اگر دوست دارید نرم افزارهای اندرویدی را به طور مستقیم بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و بدون نیاز به گوشی اندرویدی آن ها را تست کنید BlueStacks نرم افزاری فوق العاده برای این کار است .به این ترتیب شما قبل از نصب برنامه یا بازی مورد نظرتان در موبایل، می توانید آن را در کامپیوتر خود اجرا کنید و ببینید آیا همان برنامه مورد نظر شما هست یا خیر. این نکته را به فراموش نکنید که این برنامه همچنان د

مطمئناً شما هم جزء کسانی هستید که شاید دلتان بخواهد آندروید را بر روی لپ تاپ یا PC خود تست کنید! اگر دوست دارید نرم افزارهای اندرویدی را به طور مستقیم بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و بدون نیاز به گوشی اندرویدی آن ها را تست کنید BlueStacks نرم افزاری فوق العاده برای این کار است .به این ترتیب شما قبل از نصب برنامه یا بازی مورد نظرتان در موبایل، می توانید آن را در کامپیوتر خود اجرا کنید و ببینید آیا همان برنامه مورد نظر شما هست یا خیر. این نکته را به فراموش نکنید که این برنامه همچنان در فازهای اولیه آزمایشی می‌باشد در نتیجه ممکن است در حین کار با آن مشکلاتی وجود داشته باشد.

 


رمز فایل: www.downloadha.com

download نرم افزار اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز BlueStacks App Player v0.8.12 Build 3119 Beta 1 لینک دانلود – ۱۳۹ مگابایت | لینک کمکی


]]>
دانلود WhatsApp Messenger 2.11.343 – برنامه واتس آپ اندروید – جدید 2014-08-21T06:05:21+01:00 2014-08-21T06:05:21+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/315 سجاد قائمی پور یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مسنجر و چت برای انواع سیستم عامل می باشد که نسخه های مختلف آن برای گوشی های نوکیا ، ویندوز فون و … منتشر شده است و امروز جدیدترین ورژن آن برای اندروید آماده کرده ایم . با این مسنجر می توانید با استفاده از اتصال ۳G یا وای فای و به صورت رایگان برای دوستان و خانواده ی خود عکس ، یادداشت صوتی ، پیام های ویدئویی و متن بفرستید و به چت کردن به صورت گروهی و یک نفره پرداخته و یا به ارسال اس ام اس بپردازید . برخی از امکانات برنامه ی WhatsApp Messenger اندروید : یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مسنجر و چت برای انواع سیستم عامل می باشد که نسخه های مختلف آن برای گوشی های نوکیا ، ویندوز فون و … منتشر شده است و امروز جدیدترین ورژن آن برای اندروید آماده کرده ایم .

با این مسنجر می توانید با استفاده از اتصال ۳G یا وای فای و به صورت رایگان برای دوستان و خانواده ی خود عکس ، یادداشت صوتی ، پیام های ویدئویی و متن بفرستید و به چت کردن به صورت گروهی و یک نفره پرداخته و یا به ارسال اس ام اس بپردازید .

برخی از امکانات برنامه ی WhatsApp Messenger اندروید :

* دارا بودن شکلک هایی بسیار زیبا

* امکان ایجاد چت های گروهی و چت به صورت چند نفره

* امکان ارسال فایل های مختلف برای طرف مقابل

* امکان بلوکه کردن مخاطب خاص

* امکان به اشتراک گذاری مکان شما

* ضبط صدا و ارسال سریع آن برای طرف مقابل

* استفاده ی ناچیز از اینترنت

از ویژگی های این مسنجر می توان ارسال پیامک رایگان و دارا بودن محیط کاربری آسان را نام برد . آخرین نسخه ی WhatsApp Messenger را می توان با یک کلیک از فارسروید دریافت کنید .

 تغییرات نسخه ی v2.11.343:

* رفع اشکالات مختلف برای بهبود عملکرد


]]>
دانلود Sygic: GPS Navigation 14.3.2 – بهترین مسیریاب اندروید + آفلاین 2014-08-21T05:54:03+01:00 2014-08-21T05:54:03+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/314 سجاد قائمی پور بهترین نرم افزار مسیریابی به صورت آفلاین در جهان می باشد که با بیش از ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ دانلود از سراسر جهان به عنوان محبوب ترین نرم افزار GPS آفلاین می باشد. این اپلیکیشن نقشه ی شهرها و کشورهای مختلف را با بهترین کیفیت ممکن برروی اسمارت فون شما به نمایش می گذارد و برای مشاهده ی نقشه ها نیازی به اتصال اینترنت نخواهد بود. این برنامه به صورت کاملا رایگان عرضه می شود و قابلیت استفاده به صورت نامحدود را به شما می دهد و نقشه ی شهرهای ایران از جمله شیراز ، تهران ، اصفهان ، مشهد و … را شامل م اپلیکیشن نقشه ی شهرها و کشورهای مختلف را با بهترین کیفیت ممکن برروی اسمارت فون شما به نمایش می گذارد و برای مشاهده ی نقشه ها نیازی به اتصال اینترنت نخواهد بود.

این برنامه به صورت کاملا رایگان عرضه می شود و قابلیت استفاده به صورت نامحدود را به شما می دهد و نقشه ی شهرهای ایران از جمله شیراز ، تهران ، اصفهان ، مشهد و … را شامل می شود. این نسخه (۱۴٫۰٫۱) جدیدترین ورژن این برنامه ی کاربردی است که امروز در مارکت برای اندروید منتشر شده است و از ویزگی های ان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • نمایش نقشه ی شهرهای مختلف با کیفیت عالی
 • نمایش نقشه شهرها و مکان ها به صورت سه بعدی
 • نمایش نام خیابانها و کوچه ها و هشدارهای ترافیکی
 • نمایش دوربین های سرعت و اخطار در مورد سرعت غیرمجاز
 • هشدار دهی در مورد تغییر حد سرعت مجاز در هر محدوده
 • سه حالت نمایش مسیر
 • علامت گذاری مکانهای مورد علاقه
 •  قابلیت ذخیره سازی نقشه ها بر روی دستگاه
 • قابلیت آپدیت رایگان و سریع نقشه ها
 • قابلیت افزودن دوستان به روی نقشه
 • راهنمای مسیر به طور صوتی و راهنمای گویا به زبان فارسی
 • مسیر یابی به صورت صوتی
 • امکان جست و جو به صورت فارسی و فینگلیش
 • نمایش بسیاری از رستوران ها ، پمپ بنزین ها ، پارک ها ، بیمارستان ها و مدرسه ها
 • قابلیت اجرا برروی تبلت ها

 

دانلود Sygic: GPS Navigation - بهترین مسیریاب اندروید + آفلاین

 

قطعا Sygic: GPS Navigation بهترین نرم افزاری جی پی اس برای اندروید می باشد که آن را به تمام کاربران اندرویدی پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با لینک مستقیم فایل دیتا ، فایل نصبی و نقشه ی آفلاین شهرهای ایران را از فارسروید برای تبلت و اسمارت فون اندرویدی خود دریافت کنید.

 تغییرات نسخه ی v14.3.2:

* رفع مشکلات مختلف برنامه و بهبود عملکرد

 آموزش نصب کامل برنامه :

مرحله ی اول :  فایل دیتای برنامه را که حجم آن ۲۵۱ مگابایت می باشد را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی Sygic را در مسیر sdcard بریزید.

مرحله ی دوم : فایل apk برنامه را که حجمی حدود ۱۲ مگابایت دارد را دانلود و نصب کنید .

مرحله ی سوم : نرم افزار سایجیک را اجرا کنید و از تمام امکانات آن لذت ببرید!

 

 

]]>
دانلود Smart Compass Pro 2.5.8 نرم افزار قطب نما، قبله نما و فلزیاب مغناطیسی اندروید 2014-08-21T05:48:15+01:00 2014-08-21T05:48:15+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/313 سجاد قائمی پور یک نرم افزار سه کاره حرفه ای است که شامل قطب نما، فلزیاب و زاویه سنج، سرعت سنج و قبله نما می باشد. این نرم افزار در نوع خود یکی از بهترین نرم افزار های قطب نما است و قابلیت های زیادی دارد.جهت درست کار کردن نرم افزار باید گوشی را از میدان های مغناطیسی نظیر آهن ربا ها دور نگه دارید. اسمارت کاور ها معمولا دارای آهن ربا هستند و باعث اختلال در دقت برنامه می شوند.ویژگی ها: نمایش صحیح جهت ها در حالت افقی و عمودی گوشیمحاسبه زاویه اجسامسرعت سنج دقیققبله نمای دقیقاستفاده از دوربین گوشی جهت زاویه قطب نما، فلزیاب و زاویه سنج، سرعت سنج و قبله نما می باشد. این نرم افزار در نوع خود یکی از بهترین نرم افزار های قطب نما است و قابلیت های زیادی دارد.جهت درست کار کردن نرم افزار باید گوشی را از میدان های مغناطیسی نظیر آهن ربا ها دور نگه دارید. اسمارت کاور ها معمولا دارای آهن ربا هستند و باعث اختلال در دقت برنامه می شوند.ویژگی ها:

 • نمایش صحیح جهت ها در حالت افقی و عمودی گوشی
 • محاسبه زاویه اجسام
 • سرعت سنج دقیق
 • قبله نمای دقیق
 • استفاده از دوربین گوشی جهت زاویه سنجی
 • فلزیاب با دقت بالا با استفاده از سنسور های گوشی
 • پشتیبانی از جی پی اس
 • نمایش شمال واقعی
 • ارسال اطلاعات جی پی اس از طریق ایمیل و اس ام اس
 • نمایش مختصات به صورت عمومی و نظامی
 • قابلیت کالیبره شدن
 • بدون تبلیغات

نکته: جهت نمایش قبله و فعال کردن قبله نما از داخل تنظیمات برنامه گزینه Direction را تیک بزنید.


 • حجم فایل: 1.9 مگابایت
 • نیازمند اندروید: 2.2 +
 • منبع و رمز فایل فشرده: www.apktops.ir
]]>
دانلود Google Play services 5.0.88 جدیدترین نسخه گوگل پلی سرویس برای اندروید 2014-08-21T05:45:28+01:00 2014-08-21T05:45:28+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/312 سجاد قائمی پور گوگل پلی سرویس و به صورت لاتین Google Play services را می توان همانند Dirctx ویندوز یکی از ضرورترین نیازهای هر گوشی اندرویدی دانست . تعداد زیادی از برنامه ها و حتی بازی برای اجرا نیازمند به این سرویس گوگل برای همگام سازی خود و همچنین انجام عملیات های مختلف نرم افزار را دارند .همچنین Google Play services  ابزاری ضروری برای اجرا و به روز ‌رسانی برنامه های گوگل و برنامه های Google Play می باشد. این  نرم افزار به شما  اجازه دسترسی به تنظیمات گوگل را می دهد و به شما برا


همچنین Google Play services  ابزاری ضروری برای اجرا و به روز ‌رسانی برنامه های گوگل و برنامه های Google Play می باشد. این  نرم افزار به شما  اجازه دسترسی به تنظیمات گوگل را می دهد و به شما برای افزایش سرعت جستجوی آفلاین برنامه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد . توصیه می کنیم حتما همیشه آخرین نسخه از این نرم افزار را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب داشته باشید .

تغییرات : 

 • رفع مشکل مصرف بیش از اندازه و خالی شدن سریع باتری (Battery Drain)
 • حجم فایل: 20 مگابایت
 • نیازمند اندروید: 2.1+
 • منبع و رمز فایل فشرده: www.apktops.ir

]]>
Oxford Advanced Learner’s 2014-08-20T11:30:10+01:00 2014-08-20T11:30:10+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/311 سجاد قائمی پور پیش نیاز: اندروید ۲٫۲ و بالاتر  اگر به دنبال یک دیکشنری پیشرفته هستید ، ما Oxford Advanced Learner’s  را به شما معرفی می کنیم . با استفاده از این دیکشنری می توانید به آسانی مهارت خود را در  زبان انگلیسی افزایش دهید . به عنوان مثال با استفاده از آن قادر خواهید بود تا معانی کلمات را به صورت کامل درک کرده و یاد بگیرید که چگونه از آن ها  استفاده کنید . همان طور که می دانید واژه نامه آکسفورد یکی از بهترین واژه نامه های زبان انگلیسی موجود در سراسر جهان است . این دیکشنر

پیش نیاز: اندروید ۲٫۲ و بالاتر

 اگر به دنبال یک دیکشنری پیشرفته هستید ، ما Oxford Advanced Learner’s  را به شما معرفی می کنیم . با استفاده از این دیکشنری می توانید به آسانی مهارت خود را در  زبان انگلیسی افزایش دهید . به عنوان مثال با استفاده از آن قادر خواهید بود تا معانی کلمات را به صورت کامل درک کرده و یاد بگیرید که چگونه از آن ها  استفاده کنید . همان طور که می دانید واژه نامه آکسفورد یکی از بهترین واژه نامه های زبان انگلیسی موجود در سراسر جهان است . این دیکشنری دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید . از قابلیت اصلی این دیکشنری می توان به امکان تلفظ کلمات به زبان های انگلیسی و آمریکایی اشاره داشت . در کل می توان گفت که اگر در تلفظ کلمات با مشکل مواجه هستید ، این نرم افزار می تواند مشکل شما را به آسانی حل نماید . همچنین لازم به ذکر است که موتور جستجوی موجود در این دیکشنری بسیار سریع بوده و در سریع ترین زمان ممکن کلمه مورد نظر را برای شما جستجو می کند . به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم که حتما این برنامه را بر روی اسمارت فون اندرویدی خود نصب نمایید .

ویژگی های اصلی:

نمایش بیش از ۵۷،۰۰۰ کلمه مترادف و متضاد

تلفظ کلمات به زبان های انگلیسی و آمریکایی

جستجوی آسان وسریع واژه های انگلیسی

مرور آسان معنی واژه های انگلیسی

 

 

hajm حجم : ۳٫۴۴ مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

download دانلود دیتا با حجم ۱٫۲۰ گیگابایت

 محل قرارگیری دیتا : /sdcard/Android/data

 

]]>
دیکشنری قدرتمند دیکان 2014-08-14T15:20:55+01:00 2014-08-14T15:20:55+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/310 سجاد قائمی پور دانلود نرم افزار

دانلود نرم افزار


]]>
پک دهم برنامه ها، بازی ها و تم های جدید آندروید Best Android Pack 2014 2014-08-14T12:46:42+01:00 2014-08-14T12:46:42+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/309 سجاد قائمی پور – بدون شک آندروید یکی از محبوب ترین سیستم عامل های گوشی های هوشمند می باشد که روزانه ۱۰۰ ها نرم افزار و بازی و … برای گوشی های آندرویدی عرضه می شود . سایت دانلودها برای شما دارندگان گوشی های آندروید مجموعه ای از جدیدترین اپلیکیشن ها ، بازی ها و تم های آندروید را به صورت رایگان آماده کرده است . این پک دهیمن مجموعه عرضه شده در سال ۲۰۱۴ از سایت می باشد که هر هفته عرضه خواهد شد . با فستیوال پک های آندرویدی دانلودها همراه شوید تا با صرف کمترین وقت ، بهترین و جدیدترین برنامه ها و بازی ه

– بدون شک آندروید یکی از محبوب ترین سیستم عامل های گوشی های هوشمند می باشد که روزانه ۱۰۰ ها نرم افزار و بازی و … برای گوشی های آندرویدی عرضه می شود . سایت دانلودها برای شما دارندگان گوشی های آندروید مجموعه ای از جدیدترین اپلیکیشن ها ، بازی ها و تم های آندروید را به صورت رایگان آماده کرده است . این پک دهیمن مجموعه عرضه شده در سال ۲۰۱۴ از سایت می باشد که هر هفته عرضه خواهد شد . با فستیوال پک های آندرویدی دانلودها همراه شوید تا با صرف کمترین وقت ، بهترین و جدیدترین برنامه ها و بازی ها را در اختیار داشته باشید .

Best Paid Android Pack پک دهم برنامه ها، بازی ها و تم های جدید آندروید Best Android Pack 2014

 

- آموزش استفاده از برنامه ها و بازی ها :

مرحله اول : فایل های با پسوند APK را در مموری کارت خود کپی نمایید .

مرحله دوم : به تنظیمات گوشی > applications بروید و تیک گزینه allow installation from unknown sources را بزنید.

مرحله سوم : از طریق فایل منیجر به SD کار خود بروید و برنامه و بازی ها را نصب نمایید (برای نصب بعضی از برنامه ها و بازی ها گوشی شما می بایست روت شده باشد)

مرحله چهارم : برای دیتا بازی ها آن ها را در پوشه "Sdcard/Android/Obb/" و یا "sdcard/android/Data/" کپی نمایید.

 

caution پک دهم برنامه ها، بازی ها و تم های جدید آندروید Best Android Pack 2014 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download پک دهم برنامه ها، بازی ها و تم های جدید آندروید Best Android Pack 2014 برای مشاهده ی لیست برنامه ها کلیک کنید .  

 

download پک دهم برنامه ها، بازی ها و تم های جدید آندروید Best Android Pack 2014 دانلود به صورت پارت های ۱ گیگابایتی:
دانلود پارت ۱ :    Direct Link

دانلود پارت ۲ :    Direct Link  

]]>
محبوب ترین دانلود منیجر دنیا با نام Internet Download Manager v6.11.1 2014-08-14T12:16:55+01:00 2014-08-14T12:16:55+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/308 سجاد قائمی پور اینترنت دانلود منیجر یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود میباشد. شتاب دهنده دانلود این دانلو منیجر یکی از بی رغیب ترین ها میباشد. که با آن شما میتوانید با سرعت فوق العاده بالا و با سرعتی باورنکردی از اینترنت دانلود کنید. شما با این نرم افزار با تمامی مروگر ها و تمامی سیستم عاملهای موجود سازگاری کامل را دارد و شما میتوانید با نصب این دانلود منیجر به راحتی از سایتهای YouTube, Google Video, MySpaceTV به راحتی بدون نیاز به نرم افزار خاص در این زمینه دانلود کنید. این نرم ا یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود میباشد. شتاب دهنده دانلود این دانلو منیجر یکی از بی رغیب ترین ها میباشد. که با آن شما میتوانید با سرعت فوق العاده بالا و با سرعتی باورنکردی از اینترنت دانلود کنید. شما با این نرم افزار با تمامی مروگر ها و تمامی سیستم عاملهای موجود سازگاری کامل را دارد و شما میتوانید با نصب این دانلود منیجر به راحتی از سایتهای YouTube, Google Video, MySpaceTV به راحتی بدون نیاز به نرم افزار خاص در این زمینه دانلود کنید.
این نرم افزار میتوانید سرعت دانلود را تا %۵۰۰ افزایش می دهد. بر خلاف دیگر دانلود منیجر ها که قبل از شروع به دانلود فایل ها را قطعه قطعه می کنند IDM در هنگام دانلود و بسته به سرعت اینترنت یا … File ها را قطعه قطعه کرده و دانلود می کند که این عمل باعث بهبود سرعت دانلود و دریافت File خواهد شد از ویژگی های این نرم افزار می توان به ظاهری ساده، پشتیبانی از اکثر مرور گرهای محبوب، نصب آسان، قابلیت ادامه یافتن دانلود بعد از قطع اتصال از اینترنت، زمانبدنی دانلود ها و … اشاره کرد.قابلیت های کلیدی Internet Download Manager :
سازگاری کامل با مرورگرهای Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chorme , …
- قابلیت ادامه دانلود های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است
- نصب سریع و آسان نرم افزار
- ویژگی Speed Limiter برای محدود کردن سرعت دانلود یک فایل مشخص
- توانایی دسته بندی فایل ها با توجه به سلیقه شخصی
- ویروس یابی انواع و اقسام فایل های دانلود شده
- قابلیت کشیدن و رها کردن – Drag & Drop لینک ها
- پشتیبانی از فایل های ZIP و اجرای آنها بعد از دانلود
- پشتیبانی کامل از ویندوز های XP/2000/2003/Vista/Seven
- پشتیبانی از پروتکل های HTTP, FTP, MMS و HTTPS
- جلوگیری از دانلود فایل های تکراری که قبلا دانلود شده اند
- افزایش پنج برابری سرعت دانلود بر اساس جدیدترین تکنیک ها
- پشتیبانی از اکثر زبان های زنده دنیا از جمله زبان فارسی
- و …

 

 رمز فایل: www.downloadha.com

 لینک دانلود – 4.5 مگابایت | لینک کمکی

]]>
xperia z2 تا ۶ هفته در ۱۰ متر زیر آب دوام آورد 2014-08-14T07:55:03+01:00 2014-08-14T07:55:03+01:00 tag:http://anty-viros.mihanblog.com/post/307 سجاد قائمی پور یکی از ویزگی هایی که این برند معروف یعنی سونی را از برند های بزرگ دیگر متمایز می سازد مقاومت در برابر گرد و غبار و ضد آب بودن اسمارتفون های این شرکت است اگر چه به تازگی در بعضی از اسمارتفون های شرکت های دیگر مانند Galaxy S5 این ویژگی وجود دارد. چند وقت پیش به طور رسمی اعلام شده بود که این دستگاه میتواند در عمق ۱٫۵ متری تا ۳۰ دقیقه دوام بیاورد اما نتیجه ای که اخیرا گرفته شده کاملا متفاوت است. این گوشی می تواند مدت زمان بسیار بیشتری را در زیر آب تحمل کند: به گزارش مطبوعات سوئدی شخصی

یکی از ویزگی هایی که این برند معروف یعنی سونی را از برند های بزرگ دیگر متمایز می سازد مقاومت در برابر گرد و غبار و ضد آب بودن اسمارتفون های این شرکت است اگر چه به تازگی در بعضی از اسمارتفون های شرکت های دیگر مانند Galaxy S5 این ویژگی وجود دارد.

چند وقت پیش به طور رسمی اعلام شده بود که این دستگاه میتواند در عمق ۱٫۵ متری تا ۳۰ دقیقه دوام بیاورد اما نتیجه ای که اخیرا گرفته شده کاملا متفاوت است.

این گوشی می تواند مدت زمان بسیار بیشتری را در زیر آب تحمل کند:

به گزارش مطبوعات سوئدی شخصی در تعطیلات با دوست خود به کنار اقیانوس رفته بود گوشی خود را به درون آب انداخت و گفته می شود که این اسمارتفون بسیار قوی تقریبا ده متر پایین تر از سطح آب قرار گرفته بود!

هر چند که آن ها به جزیره برگشته بودند اما می توانستد با این اسمارتفون تماس بگیرند.

شش هفته بعد یکی دیگر از دوستان غواص این فرد که می توانست از بعضی از قسمت های گوشی هایی که در آب افتاده بود استفاده کند به طور بسیار شگفت آور این گوشی را در بین گوشی های آسیب دیده پیدا کرد.

در واقع این دستگاه هنوز هم مشغول به کار بود و هیچ مشکلی به جز کمی آسب های سطحی نداشته است.

و اما چرا شرکت سونی درباره مقاومت زیاد اسمارتفون های خود چیزی نگفته است؟

شاید دلیلش این است که فقط بعضی از Z2 های خوش شانس میتوانند تا این مدت دوام آورند.ممکن است اگر این حادثه برای یکی دیگر از این مدل گوشی اتفاق بیفتد چنین نتیجه ای برایش وجود نداشته باشد.

به هر حال این اتفاق می تواند هوادارن بیش تری را به سمت شرکت سونی جذب کند.


]]>